Jednym z najprostszych, ale i najwygodniejszych sposobów na szybkie przejście przez proces kredytowy jest skorzystanie z pomocy doradcy finansowego, który pomoże Państwu w dopasowaniu kredytu do potrzeb i możliwości. Od czego więc należy zacząć ? Zadzwoń pod numer:

Ewa Koczara
+48 661 353 656 

Nasz Doradca kredytowy ma wszechstronną wiedzę, bogate doświadczenie jak szybko i sprawnie uzyskać kredyt na zakup nieruchomości. Posiadamy ofertę ponad dwudziestu banków. Oferujemy pomoc w wyborze oraz załatwianiu formalności związanych z kredytem, bądź pożyczką hipoteczną, refinansowaniem kredytów i to bez żadnych opłat.

Naszym celem jest wyselekcjonowanie i przedstawienie oferty banków stosowną do indywidualnych potrzeb Klienta. Doradca podpowie Ci, w którym banku dostaniesz największą kwotę kredytu mieszkaniowego po najniższej cenie. Wiemy, że w obecnych czasach oferta musi być "uszyta na miarę". Negocjujemy warunki standardowych ofert, a wszystko po to, by Klient podpisując umowę kredytową miał gwarancję, że wybiera kredyt bezpieczny, spełniający jego oczekiwania.