O nas

Z dumą przedstawiamy Państwu nasze biuro Noster Nieruchomości. Posiadamy wieloletnią wiedzę i doświadczenie, które są niezbędne przy zmieniających się warunkach i trendach na rynku nieruchomości. Celem naszym jest zrozumienie indywidualnych potrzeb każdego klienta i dostarczenie takich usług i rozwiązań, które spełniają Wasze oczekiwania.

Specjalizujemy się w szczególności w południowym rejonie Warszawy i okolic, bo tu pracujemy od wielu lat. Znając dokładnie ten obszar, jesteśmy w stanie dostarczyć precyzyjne informacje o lokalnym rynku nieruchomości i tendencjach cenowych.

Jeśli poszukujecie biura, doradcy, który z pasją, doświadczeniem oraz szeroką siecią ekspertów branżowych pomoże Wam osiągnąć cele związane z nieruchomościami – jesteśmy otwarte na współpracę.

o nas

Iwona Lubańska
licencja nr 428

Mam przyjemność pracować na rynku nieruchomości od ponad 30 lat, a mój cel to zapewnić Państwu najwyższą jakość obsługi, chcę abyście poczuli się pewnie i byli spokojni podczas procesu zakupu, sprzedaży czy wynajmu nieruchomości wiedząc, że jesteście obsługiwani przez profesjonalistkę, która jest zawsze po Waszej stronie. Dzięki doświadczeniu zdobytym w Polsce i zagranicą rozumiem, że każdy klient ma unikalne potrzeby i cele, a moja zdolność do uważnego słuchania pozwala mi dostosowywać się do Waszych oczekiwań i zapewniać rozwiązania, które spełniają Państwa potrzeby. Biegła znajomość języka angielskiego otwiera mi drzwi do szerszego rynku nieruchomości, umożliwiając obsługę klientów nie tylko na rynku lokalnym, ale również międzynarodowo. Zapraszam do współpracy.

Twój Zaufany Partner na Rynku Nieruchomości Iwona Lubańska

Jadwiga Urbanowicz
licencja numer 3699

Moje ponad 20-letnie doświadczenie przyniosło mi cenne umiejętności i wiedzę, które mogę teraz wykorzystać na Twoją korzyść. Jestem dumna z licznych rekomendacji od moich zadowolonych klientów, którzy docenili moje wieloletnie doświadczenie, wiedzę i umiejętności nabyte w trakcie realizacji transakcji. Niezależnie od tego, czy masz pytania dotyczące trendów na rynku nieruchomości, czy po prostu chcesz kupić, sprzedać, czy wynająć nieruchomość -nie wahaj się skontaktować ze mną, zobaczysz, jak wiele mogę dla Ciebie zrobić.

Razem możemy zrealizować Twoje marzenia, które spełnią wszystkie Twoje oczekiwania.